Masz pytania? +48 (22) 299-50-34  |  biuro@ais-holding.pl

TECHNOLOGIE

A SMARTER BUSINESS IS A SAFER BUSINESS

Zaawansowane zarządzanie personelem i zdarzeniami na obiekcie.

   

Przedstawiamy Państwu unikalną aplikację do kontroli, zarządzania i raportowania prawidłowego przebiegu pracy personelu on-line.

Aplikacja skierowana jest do klientów, którym zależy, aby przebieg pracy i realizowane przez pracowników zadania były monitorowane w czasie rzeczywistym, a wszelkie nieprawidłowości raportowane osobie nadzorującej.

Jako urządzenia do kontroli, używane są standardowe telefony komórkowe (również tablety), które muszą spełniać dwa kryteria:

Klientowi udostępniony zostaje prosty i przyjazny w obsłudze panel administratora, dzięki któremu może zarządzać zadaniami, otrzymywać informacje o aktualnym przebiegu pracy, otrzymywać potwierdzenia wykonanych zadań itp. Panel nie wymaga instalacji, dostęp do panelu odbywa się poprzez logowanie przez standardową przeglądarkę internetową z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu, w dowolnym miejscu na świecie.

Aplikacja składa się z 3 podstawowych elementów:

APLIKACJI MOBILNEJ – aplikację instalujemy na smartphonie spełniającym podstawowe kryteria: system operacyjny Android obsługiwanie technologii NFC, WiFi/3G. Dzięki wyposażeniu pracownika w telefon z aplikacją TouchGuard, możemy kontrolować przebieg jego pracy w oparciu o zaplanowane zadania za pomocą panelu administracyjnego. Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna, dlatego żaden pracownik nie będzie miał problemów z jej obsługą.

PANEL ADMINISTRATORA – jest to oprogramowanie do zarządzania, kontrolowania i raportowania przebiegu pracy personelu. Oprogramowanie nie wymaga instalacji, ponieważ dostępu do niego odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej, dzięki czemu użytkownik może z niego korzystać z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu.

PUNKTÓW KONTROLNYCH – wykonane są w technologii NFC, służą nie tylko do potwierdzenia obecności pracownika w danym rejonie, ale również do komunikowania zadań, które są generowane przez osobę kontrolującą znajdującą się nawet kilka tysięcy kilometrów od kontrolowanego pracownika. Z racji, że punkty kontrolne montowane są w różnych lokalizacjach, dostępne są w kilku wariantach. Oferujemy zarówno cienkie mało widoczne punkty stosowane wewnątrz pomieszczeń, wytrzymałe dedykowane na zewnątrz oraz specjalne tagi w technologii ATEX, stosowane w obiektach przemysłowych o podwyższonych standardach przemysłowych.

Procesorami są pasywne identyfikatory (PUNKTY KONTROLNE – TAGI), do których przypisane zostały zadania do wykonania (nowe zadania można w każdej chwili przypisać on-line).

Aplikacja usprawnia zarządzanie i kontrolę personelu, pozwala m.in.:

Wszystkie w/w informacje są automatycznie przesyłane na serwer, dzięki czemu osoba nadzorująca, na bieżąco kontroluje poprawność oraz stan realizowanych zadań. W każdej chwili za pomocą panelu administratora, można również zmieniać przypisane do punktów kontrolnych zadania oraz harmonogram pracy.

Aplikacja najczęściej stosowana jest w branżach: